Haber

Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa final maçı nerede oynanacak? GS FB süper kupa finali nerede, hangi ülkede ve şehirde oynanacak?

Galatasaray’ın F.Bahçe Süper Kupası finali nerede oynanacak? TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, Fenerbahçe ile Galatasaray’ın Muhteşem Kupa finalini oynayacağı yer hakkında açıklamalarda bulundu. Peki Galatasaray Harikalar Kupası final maçı nerede oynanacak? GS FB muhteşem kupa finali nerede, hangi ülke ve şehirde oynanacak? Ayrıntılar burada!

GALATASARAY – FENERBAHÇE MUHTEŞEM KUPASI FİNALİ NEREDE OYNANACAK?

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, F.Bahçe ile Galatasaray’ın ortasında oynanacak Muhteşem Kupa finalinin yurt dışında da oynanabileceğini belirtti. Büyükekşi, Suudi Arabistan Futbol Federasyonu ile görüşmelerin başladığını, maçın İngiltere veya Katar’da oynanabileceğini belirtti. Bu açıklamalar kısa sürede gündeme gelirken, bazı kullanıcılar karara tepki gösterdi.

SÜPER KUPA FİNALİ YURT DIŞINDA OYNAYACAK MI?

Finali yurt dışında oynamak istediklerini belirten Büyükekşi, “Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Süper Kupa Finalini Türkiye’de değil yurt dışında oynamak istiyoruz. İlk görüşmemizi Suudi Arabistan Futbol Federasyonu ile yaptık. İngiltere de olabilir, o da olabilir.” Katar olabilir. Ön görüşmeler yapıyoruz. Türkiye’de oynarsak Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynarız”.

GÜNDEM OLDU

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu