Yaşam

UZMANDAN KİŞİYE ÖZEL BAKIM RUTİNİ

Türkiye’nin seçkin doktorları aracılığıyla çeşitli cilt tiplerine özel bakım rutini sunan WTC’nin (welcometoclub) düzenlediği davette katılımcılar, ürünleri deneyimleme fırsatı bulurken, WTC ve cilt sağlığı hakkında bilgi aldı. Misafirler, Istanbu’daki The Ritz-Carlton’da WTC’nin ilk deneyim noktası Spa Soul’un da bulunduğu bir merkeze geldi.

Welcometoclub nedir?

WTC’nin kısaltılmışı olan welcometoclub, telesağlık alanını e-ticaret ile buluşturan yeni bir girişimdir. Cilt bakımınız için kullanacağınız ürünleri uzman rehberliği ile seçmek artık mümkün ve çok kolay.

Welcometoclub.com’da herhangi bir ekstra program/uygulama indirmenize gerek kalmadan Türkiye’nin seçkin dermatologları ve medikal estetik doktorlarından dilediğiniz yerden randevu alabilir, size uygun bir zamanda online olarak görüşebilirsiniz.

Doktorunuzla birlikte cildinizin ihtiyaçlarını belirleyip size en uygun ürünlere karar verir, aklınızdaki soruları sorabilir ve önerilen ürünleri yine platform üzerinden en doğru ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

welcometoclub platformunda gördüğünüz tüm ürünler, WTC ekibinin ve Bilim Kurulunun incelemelerinden sonra seçilir ve her bir kişinin cildi; Sahip olduğu genetik harita ve mikrobiyotanın maruz kaldığı tüm dış faktörlerin etkisiyle benzersiz bir şekilde şekillenir.

WTC grubu doğaya, gezegene ve hayvanlara saygılı, yenilikçi ve bilime yatırım yapan markalar için en son teknoloji ve patentli içeriklerle üretilmiş, uluslararası mevzuatlarca insan sağlığı için güvenli olmayan bileşenler kullanmayan markaları seçmektedir.

haber-ayvalik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu