Haber

Hulusi Akar: Terörle yürüyenlere bu millet izin vermeyecek

AK Parti’den Kayseri Milletvekili adayı olan Hulusi Akar, Selçuklu Mahallesi Kapalı Pazar Alanını ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmeye geldi. Sadakat Toplantısıkatıldı.

“VARLIKLARINA GÖRE RAHAT OLMAK MÜMKÜN DEĞİL”

Akar, terörü büyük ve güçlü Türkiye’nin önündeki en kıymetli çılgınlık olarak nitelendirerek, şunları kaydetti: Terörle mücadelede önemli mesafeler kat ettik. Teröristlerin Irak’ın kuzeyinde ve Suriye’nin kuzeyindeki varlığı sona erene kadar rahatlayamayız. Mehmetçiklerin nefesi boyunlarında.dedi.

Akar, önlerinde iki yol bulunan teröristlerin ya adalete teslim olacaklarını ya da kazdıkları çukurlara gömüleceklerini söyledi. Mehmetçik, iğneyle kuyu kazar gibi, Zap’ta, Gara’da teröristlerin sığınaklarını, barınaklarını tek tek bulup yıktı, yıkmaya da devam ediyor. Suriye’nin kuzeyinde kurmak istedikleri terör koridoru Mehmetçikler tarafından parçalandı ve teröristler kazdıkları çukurlara gömüldü.‘ belirtti.

“YETKİ TÜRKİYE’NİN KIRILMASI DEMEKTİR”

Teröristlerin elebaşlarının seçimlerinden” umut etmeme yardım et“Akar” Bazı siyasetçilerin teröristlere umut verdiğini, söz verdiğini, söz verdiğini, tahliyeyi düşündüğünü görmemiz, bilmemiz gerekiyor. “Özerklik”ten bahsediyorlar. Özerklik, Türkiye’nin parçalanması demektir. Bunu herkes görmeli.” söz konusu.

Akar, 14 Mayıs seçimlerinin bir zihniyet sorunu olduğunu belirterek, ” Vatanımızın birliği, bütünlüğü, bütünlüğü bizim egemenliğimiz, bağımsızlığımız, bayrağımız, dinimiz, inancımız, devletimizin birliğidir diyoruz. Bunun için çabalıyoruz. Ama öte yandan maalesef bazıları onlara teröristlerle konuşma fırsatı veriyor ve onlara bazı ayrıcalıklar vereceklerini beyan ediyorlar.’ sözlerini kullandı.

Bu millet, terörle yürüyenlere hiçbir şekilde yol vermeyecek, fırsat vermeyecektir.Akar, terörle mücadelede elde edilen kazanımların korunmasının değerine vurgu yaptı.

TERÖRİSTLERLE İLGİLİ SİYASETE TEPKİ

Akar, önemli bir seçime sayılı zaman kaldığını belirterek, şöyle konuştu: Teröristlerle arasına mesafe koymayanlar bizim için dert, dert.” söz konusu.

İlk kez oy kullanacak gençlere seslenen Akar, ” Vatanımızın birlik ve bütünlüğü, milletimizin güvenliği ve sınırlarımız önemlidir. Teröristlere fırsat vermeyeceğiz. Teröristlerle arasına mesafe koymayanlarla aramıza mesafe koyacağız.dedi.

havranhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu